Uudiskiri
* E-post
Nimi 
Liitu
 
 

Tingimused

TELLIMINE

Kauba eest tasumiseks saadame Sinu e-mailile tellimuse kinnituse ja arve ning palume selle tasuda 24 tunni jooksul.  Palume ära oodata pdf kujul saadetud arve ja alles seejärel tasuda.

Selgitusse palume kirjutada kindlasti arve numbri/ID, et teaksime millise tellimuse eest on tasutud. Juhul kui arvet tasub keegi kolmas isik, palume maksekorralduse selgituseks märkida lisaks arve numbrile ka kauba tellija nimi.

Kui arve tellitud kauba eest ei ole jõudnud Sinuni ööpäeva jooksul, palume võtta ühendust meiega aadressil info@cristallid.com  

 

Uut tellimust ei võeta vastu enne, kui eelmine arve on tasutud!

 

 

TELLIMUSEST LOOBUMINE

Kui soovid mingil põhjusel oma tellimusest loobuda, saada vastavasisuline e-kiri meie e-maili aadressile info@cristallid.com

Kui Sa ei ole tasunud saadetud arvet tellitud kauba eest 48 tunni jooksul, tühistame tellimuse.

 

MUUD TINGIMUSED

Käesolevad tingimused kehtivad OÜ Cristallid.com (edaspidi Müüja), reg. nr. 12035222, internetileheküljelt www.cristallid.com tellitud kaupade ostu-müügilepingutele. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt. Ostu sooritamisel kinnitab Tellija, et on tutvunud Müüja tellimistingimuste ning ostu-müügilepinguga.

Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui Tellija ei ole  pärast tellimuse esitamist vastavalt juhistele Kauba eest tasunud või kui Müüja vastava Kauba varud on ammendunud. Kuni Kauba hinna täieliku tasumiseni on kaup Müüja omand.

 

Paljud laos olevad tooted on erinevatest partiidest, valminud käsitööna ja seetõttu võib erineda kergeid värvi ja suuruse erinevusi. Värvuse erinevused ja suuruse erinevused pildil kujutatuga võivad tuleneda ka monitori seadetest ja pildistamise nurgast!

 

Küsimuste korral palume enne tellimist kindlasti üle küsida kõik teid huvitava kauba kohta. 

Pildid on illustratiivsed! Üritame kõiki esemeid kirjeldada võimalikult täpselt! 

 

Erinevad sooduskoodid ja kinkekaardid kehtivad 30 päeva, kui ei ole teisti märgitud.

 

Kõik pildid ja tekstid meie kodulehel kuuluvad Cristallid.com oü'le ja ilma nõusolekuta nende kasutamine pole lubatud! Kodulehe sisu kasutamine on tasuline teenus ja võimalik vaid vastastikusel kokkuleppel!

 

Sooduspakkumised ei kehti mitmekordselt, st juba soodusmüügis olevalt tootelt ei ole võimalik saada veelkordset soodustust!

Korraga ei saa kasutada kahte allahindluse kupongi, näiteks kinkekaarti ja üleüldist allahindlust!

 

KAUBA POSTITAMINE 

1. Tähitud maksikiri - Kaup saadetakse välja turvaümbrikus/. Postiljon teeb ühe katse pakki kätte anda ja ebaõnnestumisel saab paki kätte lähimast postkontorist. 5.-

2. Smartpost - Paki saab kätte pakiautomaadist. Automaatide asukohta saab näha www.smartpost.ee. 3.-

3. Saatmine Soome - Pakk saadetakse välja kasutades AS Eesti Posti 7.-

4. Tasuta saatmine - Kõik tellimused väärtusega 50.- või rohkem saadetakse tasuta! NB! EI kehti allahindluse puhul kui summa peale allahindlust on väiksem kui 55.-

5. Lihtpost -  Lihtposti ei saa jälgida ja lihtpostiga saadame vaid kliendi omal vastutusel! Kadumise korral me uut pakki ei saada ja ei kompenseeri kadunud tellimust! 4.-

6. Ise järgi - Kokkuleppel on võimalik kaubale ka ise järgi tulla tööpäeviti 10-17ni.  Kindlasti on vajalik enne järgitulekut eelnevalt aeg kokku leppida. Kaubale peab tulema järgi 1 kuu (30 päeva) jooksul. Alates 31. päevast lisandub tellimusele hoiustustasu 10 senti/päev! (Ise järgi ei saa tulla soodusmüükide ajal!)

 

Kaup postitatakse 2 - 5 tööpäeva jooksul peale makse laekumist !

Cristallid.com oü ei vastuta postiteenuse pakkuja kiiruse eest!  

Palume arvestada, et meiepoolsele  postitusajale lisandub postiteenuse pakkuja transpordi aeg!

 

KAUBA  TAGASTAMINE

Kõiki kaupu on võimalik tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kõik kaubad peavad olema originaalpakendis, avamata, kasutamata ja terved! Kui pakendit või toodet on rikutud on meil õigus keelduda kauba tagasivõtmisest.  

Kauba saatmisega ja tagastamisega seotud postikulud mõistlikus suuruses jäävad ostja kanda.

Tagastamisele kuuluva summa kanname üle hiljemalt 14 päeva jooksul teie pangaarvele, alates vastavasisulise avalduse jõudmisestCristallid.com' ile.

  

Kui kaup Teid mingil põhjusel ei rahulda siis võtke palun meiega ühendust. Kindlasti koos suudame leida Teie jaoks sobiva lahenduse!

 

  

 

Privaatsus

Kõik Teie isikuandmed on konfidentsiaalsed. Me ei väljasta Teie andmeid kolmandatele osapooltele ilma Teie nõusolekuta. Andmeid võime edastada lepingupartneritele kauba kättetoimetamiseks või seadusega ettenähtud juhtudel. Cristallid.com saadab kõikidele liitunud klientidele e.mailile uudiskirja, kuid mitte tihendamini kui 8 korda kalendrikuus.