Vaata kõiki meie tooteid

No products found which match your selection.

Cristallid.com lehekülg tegutseb juba 2008. aastast pakkudes kvaliteetseid klaaskristalle ja erinevaid käsitöö ning moeehteid. Cristallid.com oü on väike perefirma ning rajatud 100% eesti kapitalile.

Unikaalne, naturaalne

Ehete puhul rõhume unikaalsusele ja naturaalsusele, iga ehe on kordumatu, reeglina käsitöö. Ehetes on kasutatud palju looduslike poolvääriskive nagu näiteks: ahhaat, jaad, jadeiit, tiigrisilm, sitara, kuukivi, fluoriit, jaspis, kaltsedoon jne.

Minu Sarja ehted ja helmestikandis ehted

Minu Sarja ehted ja helmestikandis ehted valmivad Eestis ning on ainulaadsed ning kordumatud. Minu Sarja ehted on valmistatud kristallvaigust, mis on ülikerge ning vastupidav materjal. Helmestikandites on kasutatud palju erinevat tüüpi helmeid ja poolvääriskive.

Silver sarja ehted

Silver sarja ehted on valmistatud Indias. Nende valmistamisel on kasutatud ülehõbetatud valgevaske, poolvääriskive ja kristalle.

Hinnatud ja populaarsed

Meie klaaskristallid on kõrgelt hinnatud küüne- ja ripsmetehnikute hulgas, samuti on nad populaarsed peotantsijate, iluvõimlejate ja iluuisutajate hulgas. 2010 ja 2011. aasta saate “Tantsud tähtedega” ja 2012. aasta “Tantsud jääl” saates kasutati võistlejate kleitidel/kostüümidel ka meie kristalle suurustes ss16 ja ss20.