Müügitingimused

TELLIMINE

Valige sobivad tooted. Lisage soovitud tooted ostukorvi.

Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile “Vormista tellimus”.

Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja makseviis ning vajutage lingile “Kinnita tellimus”.

Valides makseviisiks “Pangalink”, saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop pank, Citadele ja Pocopay, makseid vahendab Maksekeskus AS). Tellimus, koos makseinfoga saadetakse ka teie e-postile. Cristallid.com OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Cristallid.com OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−16.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 14, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

Müügileping jõustub peale tellimuse kinnitamist.

Kauba müügilepinguga kohustub veebipood andma Ostjale üle ostetud Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Ostjale, Ostja kohustub veebipoele tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

TELLIMUSEST LOOBUMINE 

Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

Kui soovid mingil põhjusel oma tellimusest loobuda, saada vastavasisuline e-kiri meie e-maili aadressile info@cristallid.com

TRANSPORT

Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle logistikapartneritele. Meie müügiladu asub Tartumaal Tõrvandis. Tõrvandi laost toimub ka kauba postitamine. Kauba tarne laos olevale kaubale toimub tavapäraselt 2-5 tööpäeva jooksul peale makse laekumist. Maksimaalne kauba tarneaeg  on 10 tööpäeva.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb Ostjal esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel õiged ning kehtivad andmed. Mittetäpsete tarneandmete esitamisel või kaubale pakiautomaati mitte järgi minemisel tasub täiendava tarnekulu Ostja.

Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise hilinemise eest logistikapartneri viivituse tõttu või vääramatutest asjaoludest (looduskatastroof, sõjaolukord) tingitud viivituste tõttu.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses muutunud laoseisuga, siis teavitab Veebipood sellest Ostjat ning tagastab Ostjale tasutud raha (sh kauba üleandmise kulud) viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 10 tööpäeva möödumisel.

  1. Tähitud maksikiri– Kaup saadetakse välja turvaümbrikus/. Postiljon teeb ühe katse pakki kätte anda ja ebaõnnestumisel saab paki kätte lähimast postkontorist. 6.-
  2. Smartpost7Omniva automaat – Paki saab kätte pakiautomaadist. Automaatide asukohta saab näha www.smartpost.ee. 3.50
  3. Saatmine Soome– Pakk saadetakse välja kasutades AS Eesti Posti 9.-

MUUD TINGIMUSED

Käesolevad tingimused kehtivad OÜ Cristallid.com (edaspidi Müüja), reg. nr. 12035222, aadress Jalaka tn 56-85 Tartu, Tartu, Tartumaa 50109, internetileheküljelt www.Cristallid.com tellitud kaupade ostu-müügilepingutele. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt. Ostu sooritamisel kinnitab Tellija, et on tutvunud Müüja tellimistingimuste ning ostu-müügilepinguga.

Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui Tellija ei ole  pärast tellimuse esitamist vastavalt juhistele Kauba eest tasunud või kui Müüja vastava Kauba varud on ammendunud. Kuni Kauba hinna täieliku tasumiseni on kaup Müüja omand.

Paljud laos olevad tooted on erinevatest partiidest, valminud käsitööna ja seetõttu võib erineda kergeid värvi ja suuruse erinevusi. Värvuse erinevused ja suuruse erinevused pildil kujutatuga võivad tuleneda ka monitori seadetest ja pildistamise nurgast!

Küsimuste korral palume enne tellimist kindlasti üle küsida kõik teid huvitava kauba kohta.

Pildid on illustratiivsed! Üritame kõiki esemeid kirjeldada võimalikult täpselt!

KAUBA  TAGASTAMINE

Mittedefektne tagastatav kaup peab olema rikkumata ja tehniliselt korras.  Kaubad peavad olema originaalpakendis, avamata, kasutamata ja terved! Kui pakendit või toodet on rikutud on meil õigus keelduda kauba tagasivõtmisest.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus e-poe kontaktmeilile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Veebipood tagastab ostusumma koos tarnekuludega taganemisavalduse ja tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 10 tööpäeva möödumisel. Tarnekulusid ei tagastata Ostjale juhul, kui tagastatav kaup ei ole defektne ja vastab tootekirjeldusele, sel juhul kannab taganemisega kaasnevad kulud Ostja.

Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on valmistatud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt ja eritellimusena. Samuti ei saa tagastada Lõpumüügis olevaid allahinnatud tooteid.  Tagastada ei ole võimalik kui see käib vastu tervisekaitse või hügieenilistele nõudmistele, näiteks avatud pakendiga pesu ja kiiresti riknevat kaupa. Samuti ei saa tagastada avatud pakendiga arvutitarkvara ja audio-videosalvestisi.

Privaatsus

Kõik Teie isikuandmed on konfidentsiaalsed. Me ei väljasta Teie andmeid kolmandatele osapooltele ilma Teie nõusolekuta. Andmeid võime edastada lepingupartneritele kauba kättetoimetamiseks või seadusega ettenähtud juhtudel. Cristallid.com saadab kõikidele liitunud klientidele e-mailile uudiskirja, kuid mitte tihendamini kui 8 korda kalendrikuus.