Meist

Cristallid.com lehekülg tegutseb juba 2008 aastast pakkudes kvaliteetseid klaaskristalle ja erinevaid  käsitöö ning moeehteid. Cristallid.com oü on väike perefirma ning rajatud 100% eesti  kapitalile.

Ehete puhul rõhume unikaalsusele ja naturaalsusele, iga ehe on kordumatu, reeglina käsitöö ja ehetes on kasutatud palju looduslike poolvääriskive nagu näiteks: ahhaat, jaad, jadeiit, tiigrisilm, sitara, kuukivi, fluoriit, jaspis, kaltsedoon jne.

Minu Sarja ehted ja helmestikandis ehted valmivad  Eestis ning on ainulaadsed ning kordumatud. Minu Sarja ehted on valmistatud kristallvaigust, mis on ülikerge ning vastupidav materjal.  Helmestikandites on kasutatud palju erinevat tüüpi helmeid ja poolvääriskive.

Silver sarja ehted on valmistatud Indias. Nende valmistamisel on kasutatud ülehõbetatud valgevaske, poolvääriskive ja kristalle.

Kuna tavaliselt on e-poodides saada suuremal hulgal käsitöö kõrvarõngaid, siis üritame omaltpoolt tasakaaluks pakkuda just suuremas valikus sõrmuseid, prosse, kaelakeesid, juukseklambreid ja käevõrusid.

Meie FB kristallid on kõrgelt hinnatud küüne- ja ripsmetehnikute hulgas, samuti on HF kristallid populaarsed peotantsijate, iluvõimlejate ja iluuisutajate hulgas. 2010 ja 2011. aasta saate “Tantsud tähtedega” ja 2012. aasta “Tantsud jääl” saates kasutati võistlejate kleitidel/kostüümidel ka meie HF kristalle suurustes ss16 ja ss20.

NB! Kasutame pakendamisel palju taaskasutus pakendeid! Hoiame loodust!